Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Love story !

Banner Bottom


Rent-a-men.pl jest serwisem, który został stworzony z myślą o kobietach, którym potrzebują wypożyczyć męskiego towarzystwa podczas uroczystości, imprez, wyjazdów służbowych, bezpiecznej podróży,  etc.

Aby się zarejestrować oraz umieścić (ogłoszenie) w serwisie Rent-a-men.pl użytkownik musi mieć ukończone 18 lat. Dodając ogłoszenie bierze pełną odpowiedzialność za jego treść, zdjęcia i podane w nim dane.

Rejestracja w serwisie Rent-a-men.pl jest BEZPŁATNA!
 
Ogłoszenia o charakterze wulgarnym, erotycznym, obraźliwym rasistowskie, naruszające uczucia religijne oraz łamiące polskie prawo będą natychmiast usuwane bez powiadomienia użytkownika!
 
Treść  oraz zdjęcia nie mogą przedstawiać :  reklamy, adresów stron internetowych oraz danych kontaktowych użytkownika. Takie wpisy zostaną usunięte z serwisu.
 
Użytkownik zgodnie z regulaminem oświadcza, że zdjęcia dodane do ogłoszenia są jego własnością i posiada do nich wszelkie prawa autorskie oraz wyraża zgodę na ich publikację w serwisie  Rent-a-men.pl. Zdjęcia użytkownika nie mogą wnosić znamiona rozlegniżowanych ani pornograficznych. Bez informowania użytkownika konto będzie usuwane. 
 
Wszystkie ogłoszenia są moderowane. Ogłoszenie naruszające regulamin będzie usuwane bez informowania użytkownika.
 
W razie naruszeń regulaminu serwisu Rent-a-men.pl, profil użytkownika zostanie zablokowany bez podania przyczyny.
 
Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść i prawdziwość ogłoszeń oraz za ewentualne konsekwencje zamieszczenia ogłoszenia na łamach serwisu Rent-a-men.pl. W szczególności dotyczy to udostępnienia adresu e-mail, numeru telefonu, zdjęć oraz warunków i zasad spotkań.
 
Zamieszczając ogłoszenie w serwisie Rent-a-men.pl wyrażasz zgodę na wprowadzenie numeru telefonu, adresu e-mail do bazy danych właściciela serwisu Rent-a-men.pl zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, (Dz.U.Nr 133, poz. 883). Jednocześnie nadawca ogłoszenia przyjmuje do wiadomości, że ma wgląd do swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz aktualizacji.
 
Na życzenie użytkownika, redakcja serwisu Rent-a-men.pl zobowiązuje się do usunięcia jego danych z bazy.
 
Składanie reklamacji do siedmiu dni  oraz  termin ich rozpatrywania do czternastu dni roboczych.
 
W każdym momencie użytkownik ma prawo do usunięcia ogłoszenia, jak również za naszym pośrednictwem zakończyć funkcjonowanie swojego konta.
 
Aby usunąć konto należy przesłać prośbę na adres
 
Redakcja serwisu Rent-a-men.pl zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu bez uprzedniego informowania użytkowników.
 
Zamieszczenie ogłoszenia oraz korzystanie z serwisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
 
Właściciel serwisu ma prawo selekcji wybranych osób na portalu RENT-A-MEN.PL. Jeżeli uzna, że użytkownik nie przestrzega regulaminu lub próbuje obejść go różnymi metodami zostanie usunięty bez możliwości powrotu i rejestracji ponownej.